Kopiarki używane kolor

 

Nashuatec MPC3003SP/MPC3503SP poprawia wydajność pracy poprzez szybkie, wysokiej jakości wydruki i wszechstronne funkcje obsługi papieru. Drukuj dokumenty z barwnymi obrazami wyglądającymi jak profesjonalne wydruki.

 

Urządzenia MP C2003SP/MP C2003ZSP/MP C2503SP/MP C2503ZSP spełnią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przepływu dokumentów i pomogą stać się bardziej wydajnym, dzień po dniu, w sposób bezpieczny dla środowiska.

 

Wszystko pod ręką: kolorowe drukowanie, kopiowanie, skanowanie do e-mail lub folderu w PC. Wygodne faksowanie w wielofunkcyjnym urządzeniu. Wysoka jakość wydruku monochromatycznego i kolorowego z prędkością 28/33 stron na minutę. Łatwy dostęp i intuicyjna obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD. Zaawansowane możliwości funkcji faksowania i dystrybucji. Skanowanie do USB. Wyjątkowa obróbka dokumentów i możliwości obróbki końcowej.

 

Wszystko w jednym: drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w jednym urządzeniu. Wysoka jakość wydruku monochromatycznego i kolorowego z prędkością 20/25/30 stron na minutę. Łatwy dostęp i intuicyjna obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi. Zaawansowane możliwości funkcji faksowania i dystrybucji. Wyjątkowa obróbka dokumentów i możliwości obróbki końcowej.

 

Wysoka wydajność i niski koszt dzięki prędkości 20/25 stron na minutę, zarówno w druku kolorowym, jak i czarno-białym. Wielofunkcyjność: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (opcja). Technologie przyjazne dla środowiska, oszczędzające energię i koszty. Zwiększone bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Wysokiej jakości wydruki kolorowe dzięki nowemu tonerowi PxP™. Doskonała produktywność dzięki prędkości 20/25 stron na minutę zarówno w druku kolorowym, jak i monochromatycznym. Dupleks pracujący z prędkością simpleksu. Szeroka gama obsługiwanych mediów. Uniwersalność działania: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (opcja). Jedyny w swoim rodzaju wewnętrzny moduł finiszera i dziurkacza.

 

Uzyskaj idealną ostrość i jakość wydruków kolorowych dzięki nowemu tonerowi w technologii PxP™. Doskonała i niezmienna produktywność przy prędkościach 20/25 str/min. Dupleks przy prędkości simpleksu. Szeroka gama obsługiwanych mediów. Wszystko czego potrzebujesz: kopiowanie, drukowanie, skanowanie oraz faksowanie (opcja).

 

Kolorowe urządzenie MFP formatu A4. Gotowe do pracy w sieci. Szybkość druku w kolorze i mono 30 i 40 stron na minutę. Funkcje drukarki laserowej, kopiarki, skanera oraz faksu (opcja). Serwer dokumentów. Duży dotykowy wyświetlacz LCD. Sterowniki PCL i PostScript 3. Drukowanie bezpośrednio z USB. Limity dla użytkowników. Szyfrowanie dysku oraz wymazywanie danych z dysku twardego. Kasety na papier na 650 arkuszy, maksymalnie na 2300 arkuszy. Automatyczny odwracający podajnik dokumentów. Druk dwustronny w standardzie.

 

Urządzenie wielofunkcyjne MP C305sp oferuje funkcje drukowania, skanowania i kopiowania w kolorze. Dzięki zastosowaniu uchylnego 4,3-calowego panela dotykowego oraz nowego kontrolera GWNX, obsługa urządzenia bardzo łatwa i intuicyjna.

 

Kompaktowe wymiary. Szybki czas nagrzewania. Prędkość wydruku 16 str./min. (SPC240sf) oraz 20 str./min. (SPC242sf). Imponująca wydajność. Cztery funkcje w jednym – kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie. Niskie zużycie energii.