Kopiarki używane mono

 

Wszystko w jednym urządzeniu: kopiowanie, opcjonalne drukowanie, skanowanie i faksowanie w rozdzielczości 1200dpi. Wysoka produktywność – praca z szybkością 60/70/80/90 stron na minutę oraz kolorowe skanowanie obu stron oryginałów w jednym przebiegu. Efektywna dystrybucja dokumentów poprzez funkcje skanowania sieciowego. Zszywanie, broszurowanie, składanie, dziurkowanie klasyczne i strumieniowe oraz broszurowanie z oprawą książkową i trymowaniem brzegów.

 

Nowoczesne i szybkie urządzenia wielofunkcyjne MP4000 i MP5000 po raz kolejny podnoszą poprzeczkę biurowej wydajności i funkcjonalności. Elastyczne w konfiguracji stanowią kombinację doskonałego zarządzania dokumentami z wydajnością i wyjątkowo intuicyjną i łatwą obsługą. Bogate możliwości dotyczące skanowania i elektronicznej dystrybucji dokumentów – a to przełoży się na zwiększenie wydajności Twojego biura.

 

Nowoczesny i wygodny w pracy system MFP. Kolorowy, intuicyjny, dotykowy pulpit operatorski. Pełna funkcjonalność sieciowa: drukowanie, skanowanie. Wewnętrzny Serwer Dokumentów. Opcjonalny szybki fax standardu G3. Kolorowy skaner sieciowy (w wer. CSP). Wysyłka skanów do e-mail lub folderu na dysku komputera. Prędkość pracy 25/33 cpm.

 

Kompaktowa wydajna, kopiarka formatu A3. W standardzie Duplex, Automatyczny Podajnik Oryginałów. Rozbudowane funkcje drukarki sieciowej i skanera. Wysyłka skanów do e-mail lub folderu na dysku komputera. Funkcja szybkiego faxu G3 w opcji. Dostępność urządzenia wg zamówień.

 

Kompaktowa kserokopiarka MFP formatu A4. Wbudowane sieciowe drukowanie i skanowanie kolorowe. Skanowanie do e-mail lub folderu w komputerze. W standardzie Duplex i Automatyczny Podajnik Oryginałów. Szybki fax G3. Funkcje: kopiarka / sieciowy fax, drukarka, skaner.

 

Kompaktowa kserokopiarka formatu A4. Opcjonalnie drukowanie sieciowe i skanowanie. W standardzie Duplex i Pokrywa Oryginału. Opcjonalny Automatyczny Podajnik Oryginałów i szybki fax G3. Funkcje: kopiarka / fax / drukarka / skaner.

 

Kompaktowa kserokopiarka formatu A4. Opcjonalnie drukowanie sieciowe i skanowanie. W standardzie Duplex i Pokrywa Oryginału. Opcjonalny Automatyczny Podajnik Oryginałów i szybki fax G3. Funkcje: kopiarka/fax/drukarka/skaner.

 

Nowatorsko zaprojektowane wielofunkcyjne urządzenia czarno-białe formatu A3, wyposażone w zaawansowane funkcje umożliwiające ekonomiczne kopiowanie, drukowanie lokalne i w sieci, komunikację faksową oraz skanowanie sieciowe. Jednocześnie są to najmniejsze w swojej klasie urządzenia formatu A3, jeśli chodzi o zajmowaną powierzchnię.

 

Jeśli potrzebujesz szybko zwiększyć wydajność w swoim biurze, urządzenia wielofunkcyjne MP 201spf są doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zaspokoją one wszystkie Twoje biurowe potrzeby, dzięki możliwości wyboru takich funkcji jak kopiowanie, skanowanie, drukowanie i faksowanie.

 

Urządzenia MP 171/171ln są doskonałą odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego, niedużego środowiska biurowego. Zaspokoją one wszystkie Twoje biurowe potrzeby, dzięki możliwości wyboru takich funkcji jak kopiowanie, sieciowe drukowanie, skanowanie. Oszczędzają czas dzięki szybkiemu nagrzewaniu się i prędkości pracy 17cpm.