Oryginał czy zamiennik

Wielu użytkowników kopiarek i drukarek staje często przed dylematem czy stosować toner oryginalny, czy też  toner zamienny  ze względu na redukcję kosztów zakupu.

Tonery OEM

 

Co do zasady MAKROSERWIS zaleca stosowanie tonerów w wykonaniu oryginalnym, a zwłaszcza gdy sprzęt jest w okresie ochrony gwarancyjnej. Przekłada się to na stabilność pracy urządzenia, jakość generowanych kopii i wydruków oraz czystość wewnętrzną sekcji tworzenia obrazu w kopiarkach i drukarkach.

Dla użytkowników świadomych różnic pomiędzy tonerami oryginalnymi i zamiennymi mamy w naszej ofercie wybrane pozycje asortymentowe tonerów alternatywnych. Proponujemy zaopatrywanie się w MAKROSERWIS w tonery zamienne tym użytkownikom, którzy chcą uniknąć ewentualnych kłopotów ze stabilnością pracy kopiarek na materiałach eksploatacyjnych z innych, niesprawdzonych źródeł.

Każdorazowo zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Serwisu w przypadku wątpliwości czy Państwa sprzęt musi pracować na tonerze oryginalnym czy też może być zastosowany zamiennik.
Podpowiadamy jakiego rodzaju zamiennik można zastosować i jakie mogą być ewentualne różnice w pracy urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu!