Tablica Interwrite

 

Występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia. Wersja dla nauczyciela umożliwia podgląd wyników testu na kolorowym wyświetlaczu LCD. Bezprzewodowa komunikacja tabletów Interwrite Mobi z komputerem pozwala na podłączenie do 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach jednocześnie.

 

Interwrite DualBoard, daje możliwość jednoczesnej pracy na tablicy dwóch osób. Różnorodność opcji, umożliwia to na całej powierzchni lub podzielenie tablicy na dwie części, dzięki czemu można wykorzystać ją do organizowania w klasie konkursów. Pozwala też na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie na jednej stronie tablicy. Podczas pracy na tablicy w trybie MultiUser działania dwóch uczniów przy tablicy cały czas może kontrolować i nadzorować nauczyciel. Może wykorzystać do tego bezprzewodowy tablet Interwrite Mobi lub po prostu komputer.

 

Interwrite TouchBoard to dotykowa tablica interaktywna o przekątnej 80 cali, która może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Cechuje ją wysoka rozdzielczość zapewniająca dużą dokładność pracy na tablicy, dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej. Tablica umożliwia pracę w dwóch trybach: lekcji i biurowym.