Panoramiczna tablica IDBoard o przekątnej 96 cali dla dużych sal lekcyjnych

Panoramiczne 96 cali  zastosowanie tak dużej przekątnej ekranu z wykorzystaniem formatu obrazu 16:9 pozwala komfortowo korzystać z tablicy interaktywnej nawet kilku osobom jednocześnie.

Technologia pozycjonowania podczerwieni zapewnia komfortową pracę zarówno pisakami jak i palcami, nie jest wymagane ładowanie akumulatorów pisaków dzięki temu możemy być pewni, że w każdym momencie tablica jest gotowa do pracy.

Funkcja rozpoznawania gestów pozwala nam używać funkcji dotykowych znanych z dzisiejszych smartfonów i tabletów w celu poprawy komfortu i szybkości pracy.

Powierzchnia umożliwiająca stosowanie pisaków suchościeralnych pozwala wykorzystywać tablice interaktywną jako standardową tablicę suchościeralną dzięki temu osoby które nie potrzebują funkcji cyfrowych mogą dalej korzystać z tablicy w sposób klasyczny.

Rozwiązanie Plug&Play – nie wymagane są żadne sterowniki aby rozpocząć pracę z urządzeniem lecz do pełnej funkcjonalności polecamy używać dołączonego oprogramowania IDTouch otrzymamy wówczas pełną obsługę wszystkich funkcji dostępnych w tablicy IDBoard.

Wysoka jakość wykonania charakteryzuje wszystkie produkty IDBoard, aluminiowa rama skrywa pod sobą wysokiej jakości podzespoły elektroniczne a konstrukcja plastra miodu pod ekranem zwiększa odporność tablicy na uszkodzenia mechaniczne co w przypadku szkół jest bardzo ważnym argumentem w wyborze tablicy.

 Specyfikacja tablicy IDBoard 96:

Powierzchnia Matowa
Technologia Pozycjonowanie podczerwieni
Dokładność pozycjonowania <0.2 mm
Rozdzielczość 8192×8192
Szybkość kursora 12 m/s
Szybkość przesyłania >125 pkt/s
Rodzaj dotyku Palcem, pisakiem, wskaźnikiem lub dowolnym przedmiotem
Sposób montażu Na ścianie, na stojaku
Sposób zasilania USB
Certyfikaty CE, ROHS, FCC
Szybkość skanowania Pierwszy punkt 25 ms, kolejne punkty 8ms
Pobór mocy <1W
Punkty Dotykowe 10 Punktów, 4 osoby jednocześnie
Oprogramowanie Intuicyjne, możliwość bezpłatnej aktualizacji
Akcesoria 1 wskaźnik, 4 pisaki, USB przewód, mocowanie do ściany, CD z oprogramowaniem i instrukcją
 Proporcje obrazu  16:9
 Obraz wyświetlany na tablicy  Panoramiczny