Panoramiczna tablica interaktywna Panasonic UB-T880W

Panoramiczne tablice elite Panaboard są zaawansowanym narzędziem edukacyjnym, pozwalającym przyciągnąć uwagę uczniów. Sprawiają one, że tworzenie efektywnych, przyciągających wzrok materiałów lekcyjnych jest łatwe oraz promują aktywny, oparty na wizualizacji styl kształcenia, który sprawia, że zajęcia są przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i dla nauczyciela. Przez połączenie komputera z dostępem do Internetu z projektorem, można w zajęciach lekcyjnych wykorzystać olbrzymią ilość informacji dostępnych w sieci www lub dowolne programy komputerowe. Panasonic oraz jego tablice elite Panaboard otwierają drzwi do nowego gatunku edukacji wizualnej.

Płynne „rysowanie i sterowanie”

Wszystkie operacje na tablicy można wykonać za pomocą wskazywania palcem, a jego ruch jest przenoszony bezpośrednio na powierzchnię tablicy zapewniając płynną, komfortową obsługę. Pisząc i rysując linie można również wygodnie korzystać z elektronicznego pisaka. Umożliwia to płynne rysowanie oraz manipulowanie obiektami.

Obsługa multidotykowa

Obrazy można łatwo przesuwać, skalować oraz obracać za pomocą palców. Ten rodzaj swobodne manipulacji obrazem pozwala również uniknąć znudzenia uczniów. (Podczas korzystania z systemu Windows 7 oraz aplikacji obsługujących multidotyk)

Łatwe zachowywanie informacji

Za pomocą oprogramowania elite Panaboard możesz łatwo wstawiać rysunki i teksty wykonane na tablicy do programów Microsoft ® Word, Microsoft ® Excel lub Microsoft ® PowerPoint.

Odtwarzaj filmy z dźwiękiem

Wbudowane w tablicę elite Panaboard głośniki stereofoniczne zapewniają wszechstronną możliwość odtwarzania dźwięku uczestnikom zajęć. Filmy z towarzyszącym dźwiękiem oraz wykorzystanie efektów dźwiękowych pomagają przyciągnąć uwagę uczniów oraz zwiększyć skuteczność lekcji.

Wielofunkcyjny elektroniczny pisak

Za pomocą elektronicznego pisaka możesz przełączać się między czterema kolorami markera oraz gumką oraz wykonywać operacje, takie jak zdalne przełączanie stron prezentacji PowerPoint ®. Pomaga to utrzymać zainteresowanie uczniów ponieważ eliminuje przerwy w toku lekcji.

Wygodna zdalna kontrola

Dzięki opcjonalnemu zestawowi bezprzewodowemu nie jest konieczne prowadzenie przewodów między komputerem a tablicą. Umożliwia to elastyczniejszą aranżację klasy.

2 porty USB

Tablica elite Panaboard jest wyposażona w dwa dodatkowe porty USB. Umożliwia to podłączenie dodatkowych urządzeń ułatwiających prowadzenie lekcji, takich jak kamera biurkowa, wideomikroskop, a nawet drukarka, bez konieczności korzystania z zasobów komputera.

Najważniejsze cechy:

  • 86 cali (UB-T880W)
  • Obsługa zarówno dotykowa, jak i za pomocą elektronicznego pisaka
  • Obsługa multidotykowa
  • Wbudowane głośniki stereofoniczne
  • Opcjonalny zestaw bezprzewodowy
  • 2 porty USB