Tablica interaktywna ID Board

Tablica interaktywna ID Board pozwala na prowadzenie zajęć w wygodnej i atrakcyjnej formie. Możemy jej używać jako dużego monitora o przekątnej 79″, reagującego na dotyk oraz jako ekranu do wyświetlania projekcji wideo. Dołączane do tablicy oprogramowanie ID Touch w języku polskim stanowi świetne uzupełnienie prowadzonych prezentacji i szkoleń. Nasze oprogramowanie jest wyposażone w niezbędne do prowadzenia zajęć narzędzia (rysowanie i pisanie w wielu kolorach, malowanie, narzędzia geometryczne, wstawianie kształtów oraz wiele innych).

Niezawodna technologia pozycjonowania w podczerwieni pozwala na obsługę tablicy dołączonymi pisakami, teleskopowym wskaźnikiem lub po prostu palcem. To najbardziej intuicyjny i prosty system pracy.

W standardzie tablica ID Board jest przystosowana do stacjonarnego montażu ściennego. W przypadku konieczności pracy w różnych pomieszczeniach polecamy dodatkowe podstawy mobilne. Ich konstrukcja pozwala na przemieszczenie całego zestawu oraz regulację wysokości zawieszenia tablicy, w zależności od modelu podstawy elektryczną lub mechaniczną.

Najwyższy stopień bezpieczeństwa dla uczniów  i prowadzącego zapewnia eliminacja zasilania z gniazda sieciowego. Podłączenie i sterowanie tablicy ID Board odbywa się tylko poprzez przewód USB wpięty do komputera. Ograniczenie okablowania wpływa także na uporządkowanie miejsca instalacji zestawu.

Podniesieniem funkcjonalności i dopełnieniem zestawu interaktywnego jest instalowany niezależnie system aktywnego nagłośnienia stereofonicznego. Szerokopasmowe głośniki aktywne pozwalają na skuteczne przekazanie treści multimedialnych.